Restauracje

Relations Manager

Warsaw
Work Type: Full Time

Miejsce pracy: Warszawa

OBOWIĄZKI:

Opieka i budowanie relacji z Restauratorami:

  • pozyskiwanie Restauracji do wszystkich projektów Restaurant Club na powierzonym terenie

  • odbywanie spotkań z Restauratorami

  • realizacja celów festiwalowych

  • bieżący kontakt i obsługa Restauracji festiwalowych i clubowych

  • budowanie i dbanie o pozytywne i trwałe relacje z Restauratorami

  • zarządzanie systemem rezerwacyjnym i aktualizacja bazy danych

  • działania zwiększające widoczność Restauracji w Festiwalu, m.in. pozyskiwanie zdjęć menu, koordynacja działań z Influencerami

  • bieżąca analiza rynku restauracyjnego

Dodatkowe zadania:

  • dbanie i rozwijanie relacji branżowych

  • organizacja eventów specjalnych w Restauracjach

  • rozwijanie platformy rezerwacyjnej

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Minimum 2 - letniego doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomości branży gastronomicznej

  • Wiedzy z zakresu technik sprzedaży i negocjacji

  • Łatwości w nawiązywaniu relacji

  • Wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych

  • Determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów

  • Doskonałej organizacji czasu pracy

  • Samodzielności i skrupulatności

  • Inicjatywy i działania

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2

CO OFERUJEMY:

  • Pracę w dynamicznym zespole przy nowoczesnym produkcie e-commerce dla restauracji

  • Pracę w modelu hybrydowym

  • Happinessowe niespodzianki

  • Współpracę w klimatycznym biurze w Kamienicy Pod Gigantami (Plac Trzech Krzyży) z własnym tarasem

  • Pakiet benefitów

  • Premie za realizację celów festiwalowych

Jeśli podzielasz nasze wartości - czekamy właśnie na Ciebie! :)

Submit Your Application

You have successfully applied
  • You have errors in applying