Restauracje

Relations Manager

Warsaw
Work Type: Full Time
Jeśli lubisz spotkania, dobrze czujesz się w sprzedaży, motywuje Cię realizacja celów i chcesz zrewolucjonizować polską scenę restauracyjną oraz być częścią zaawansowanej, prężnie rozwijającej się platformy obsługującej setki tysięcy Gości, ta oferta jest dla Ciebie!

OBOWIĄZKI:

Opieka i budowanie relacji z Restauratorami:

  • pozyskiwanie Restauracji do wszystkich projektów Restaurant Club na powierzonym terenie
  • odbywanie spotkań z Restauratorami
  • realizacja celów festiwalowych
  • bieżący kontakt i obsługa Restauracji festiwalowych i clubowych
  • budowanie i dbanie o pozytywne i trwałe relacje z Restauratorami
  • zarządzanie systemem rezerwacyjnym i aktualizacja bazy danych
  • działania zwiększające widoczność Restauracji w Festiwalu, m.in. pozyskiwanie zdjęć menu, koordynacja działań z Influencerami
  • bieżąca analiza rynku restauracyjnego
Dodatkowe zadania:
  • dbanie i rozwijanie relacji branżowych
  • organizacja eventów specjalnych w Restauracjach
  • rozwijanie platformy rezerwacyjnej

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Minimum 2 - letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomości branży gastronomicznej
  • Wiedzy z zakresu technik sprzedaży i negocjacji
  • Łatwości w nawiązywaniu relacji
  • Wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych
  • Determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów
  • Doskonałej organizacji czasu pracy
  • Samodzielności i skrupulatności
  • Inicjatywy i działania
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

CO OFERUJEMY:

  • Pracę w dynamicznym zespole przy nowoczesnym produkcie e-commerce dla restauracji
  • Pracę w modelu hybrydowym
  • Happinessowe niespodzianki
  • Współpracę w klimatycznym biurze w Kamienicy Pod Gigantami (Plac Trzech Krzyży) z własnym tarasem
  • Pakiet benefitów
  • Premie za realizację celów festiwalowych
Jeśli podzielasz nasze wartości - czekamy właśnie na Ciebie! :)
Kochamy jedzenie i towarzyskość. Mamy obsesję na punkcie restauracji.
1. Siejemy radość - przy restauracyjnych stołach i w naszym biurze
2. Cenimy wolność - nasza pasja daje nam równowagę
3. Jesteśmy pracowici - nasz sukces wynika z efektywnego zaangażowania
4. Bierzemy odpowiedzialność - za swoje projekty, ich jakość i terminowość
5. Działamy odważnie - możemy tyle, po ile sięgniemy
6. Dbamy o dobre relacje - doskonalimy atmosferę między sobą i z partnerami
7. Rozwijamy się - każdego dnia stajemy się lepsi w tym, co robimy
8. Szanujemy jedzenie - systemowo wspieramy niemarnowanie w Restauracjach

Submit Your Application

You have successfully applied
  • You have errors in applying