Marketing

PR Manager (na zastępstwo)

Warsaw
Work Type: Full Time

Jeśli chcesz:
  • współpracować z największymi mediami  w Polsce
  • dbać o promocję największego Festiwalu restauracyjnego na Świecie
  • nawiązywać długofalowe relacje oparte na zasadzie win-win
  • zmieniać i kreować zachowania konsumenckie najbardziej dynamicznego sektora usług
ta oferta jest dla Ciebie!

Miejsce pracy: Warszawa (hybrydowo)

OBOWIĄZKI:

  • promowanie Festiwali i działań Clubu
  • prowadzenie biura prasowego - koordynacja działań z obszaru komunikacji z naciskiem na public relations (wywiady radiowe, tv, prasa)
  • bieżący kontakt z Mediami i Partnerami - pozyskiwanie i egzekucja wzajemnych świadczeń:
    • określenie potrzeb i oczekiwań związanych ze współpracą
    • przygotowywanie umów, nadzór nad nimi oraz rozliczenie
    • zaplanowanie wspólnych działań
    • odpowiadanie na bieżące zapytania
    • realizacja założonych celów
    • tworzenie graficznych zestawień i raportów
  • opracowywanie materiałów prasowych
  • tworzenie briefów i harmonogramów działań + wsparcie przy tworzeniu Masterplanu działań i budżetu
  • organizowanie i koordynowanie akcji specjalnych dla Mediów i Influencerów
  • organizowanie, koordynowanie i przygotowywanie kampanii radiowych
  • organizowanie, koordynowanie i egzekucja kampanii OOH
  • Influencer marketing - rozwijanie długofalowych relacji z Ambasadorami Festiwalu (Influencerzy, Gwiazdy, Media) - koordynowanie działań prowadzonych przez zespó
  • przekładanie celów biznesowych na cele marketingowe
  • współpraca z zespołem Restauracyjnym, Operacyjnym i Supportem
  • dbanie o dobre imię firmy i godne jej reprezentowanie na zewnątrz
  • wykonywanie zadań zgodnie z przyjętymi standardami pracy oraz harmonogramam

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • min. 3-letniego doświadczenia z mediami
  • zbudowanych relacji z dziennikarzami
  • bardzo dobrej znajomość narzędzi i zagadnień z zakresu PR, marketingu oraz dziennikarstwa
  • doskonałego client service:
    • doświadczenia w zarządzaniu kilkoma projektami jednocześnie - profesjonalna organizacja obowiązków
    • umiejętności pracy zespołowej
    • kreatywności
    • łatwości nawiązywania kontaktów
    • inicjatywy w działaniu
    • terminowości, systematyczności
    • proaktywności
    • entuzjazmu i elastyczności
    • umiejętności pracy pod presją czasu
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • lekkiego pióra
  • orientacja w bieżących trendach w komunikacji marketingowej
  • Mile widziane: znajomość i rozumienie branży e-commerce jak i sceny restauracyjnej oraz branży HORECA

CO OFERUJEMY:

  • Pracę w dynamicznym zespole przy nowoczesnym produkcie e-commerce
  • Elastyczne godziny pracy i pracę w modelu hybrydowym
  • Współpracę na dowolnej formie umowy (na zastępstwo)
  • Koleżeńską atmosferę i happinessowe niespodzianki
  • Pracę w klimatycznym biurze w Kamienicy Pod Gigantami (Plac Trzech Krzyży) z własnym tarasem
  • Fitness club wraz z jogą w Hotelu Sheraton lub kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed
Jeśli podzielasz nasze wartości - czekamy właśnie na Ciebie! :)

Submit Your Application

You have successfully applied
  • You have errors in applying