Marketing

Digital Manager

Warsaw
Work Type: Full Time
Miejsce pracy: Warszawa

OBOWIĄZKI:
  • Przygotowywanie, realizowanie i optymalizacja kampanii sprzedażowych w kanałach Google/YT, Facebook/Instagram oraz TikTok i LinkedIn
  • Monitorowanie i poprawa wyników kampanii
  • Przygotowywanie raportów, analiza ruchu, konwersji - na podstawie dostępnych narzędzi monitorowania kampanii
  • Konfigurowanie tagów śledzących, zdarzeń w oparciu o Google Tag Manager
  • Analityka GA wraz z rekomendacją działań na bazie analizy
  • Tworzenie strategii kampanii reklamowych oraz działań promocyjnych w kanałach digital
  • Bieżące wsparcie w działaniach marketingowych niezbędnych do realizacji strategii
  • Bieżąca współpraca, briefowanie oraz zarządzanie projektami realizowanych z zewnętrzną grupą  grafików
  • Zarządzanie mediami społecznościowymi - planowanie contentu na FB i IG, współtworzenie harmonogramu i copy
  • Śledzenie zmian i nowinek oraz generowanie pomysłów na ich zastosowanie w obszarze działań Clubu i Partnerów
  • Przygotowanie customer journey na bazie ścieżek zakupowych, Hotjar iu innych narzędzi jak CRM

CZEGO OCZEKUJEMY:
  • Min. 2-3  lata doświadczenia
  • Doskonała znajomość paneli reklamowych Google, FB, SalesManago
  • Umiejętność planowania i wdrażania oraz sprawozdawania wysokobudżetowych kampanii performance
  • Umiejętność współpracy analityczno-strategicznej przy kreacji marketingowej
  • Zaawansowane umiejętność analizy danych sprzedażowych
  • Bardzo dobra znajomość środowiska MS Excel
  • Umiejętność segmentacji i klastrowania danych
  • Umiejętność rozwiniętych testów AB we wszystkich środowiskach
  • Bieżący kontakt z Liderem i Zarządem:
    • określenie potrzeb i oczekiwań
    • zaplanowanie działań i budżetów
    • realizacja założonych celów
    • tworzenie graficznych zestawień i raportów
  • Umiejętności pracy zespołowej
  • Doświadczenia w zarządzaniu kilkoma projektami jednocześnie - profesjonalna organizacja obowiązków
  • Ambicja zawodowa i analityczna
  • Dyspozycyjność do pracy w modelu hybrydowym (2 dni w biurze w Warszawie i 3 dni w zdalnie)
CO OFERUJEMY:
  • Pracę w dynamicznym zespole przy nowoczesnym produkcie e-commerce dla restauracji
  • Elastyczne godziny pracy
  • Koleżeńską atmosferę
  • Czwartkowe śniadania oraz wyśmienitą kawę w biurze
  • Współpracę w klimatycznym biurze w Kamienicy Pod Gigantami (Plac Trzech Krzyży) z własnym tarasem
  • Fitness club wraz z jogą w Hotelu Sheraton lub kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość współpracy promocyjnej z najfajniejszymi partnerami w kraju (m.in. Martini, Coca-Cola, Visa)
Jeśli podzielasz nasze wartości - czekamy właśnie na Ciebie! :)

Kochamy jedzenie i towarzyskość. Mamy obsesję na punkcie restauracji.
1. Siejemy radość - przy restauracyjnych stołach i w naszym biurze
2. Cenimy wolność - nasza pasja daje nam równowagę
3. Jesteśmy pracowici - nasz sukces wynika z efektywnego zaangażowania
4. Bierzemy odpowiedzialność - za swoje projekty, ich jakość i terminowość
5. Działamy odważnie - możemy tyle, po ile sięgniemy
6. Dbamy o dobre relacje - doskonalimy atmosferę między sobą i z partnerami
7. Rozwijamy się - każdego dnia stajemy się lepsi w tym, co robimy
8. Szanujemy jedzenie - systemowo wspieramy niemarnowanie w Restauracjach

Submit Your Application

You have successfully applied
  • You have errors in applying