Marketing

Content Specialist

Warsaw
Work Type: Full Time

Do naszego zespołu poszukujemy Content Marketing Specialist, pasjonata kreowania i zarządzania treściami na różnych platformach marki. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za planowanie, zarządzanie, organizowanie i monitorowanie procesów związanych z tworzeniem i publikacją contentu.

Jeśli masz kreatywny umysł, potrafisz tworzyć angażujące treści i chcesz rozwijać się w obszarze marketingu, dołącz do nas!

Sprawdź poniżej, co oferujemy i czego oczekujemy od kandydatów na to stanowisko.

OCZEKIWANIA:

Znajomość narzędzi i technik content marketingu

Umiejętność tworzenia różnorodnych form treści

Umiejętność analizy danych i skuteczności kampanii marketingowych

Świetne zdolności redakcyjne i kreatywność

Znajomość narzędzi do analizy ruchu na stronie (np. Google Analytics)

Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

Znajomość narzędzi do zarządzania treścią (CMS)

Kreatywność i elastyczność w podejściu do tworzenia treści oraz dopasowanie treści do grupy docelowej

Otwartość na nowe technologie i narzędzia

Analityczne podejście do pracy

Umiejętność zarządzania przepływem marketingowych treści oraz dbanie o ich poprawność językową

Uzyskanie biznesowych rezultatów poprzez optymalizację i rozbudowę podstron

Stosowanie zasad content marketingu

ZADANIA:

Kreacja, publikacja treści na różnych platformach (strona internetowa, blog, aplikacja) oraz zarządzanie nimi od strony marketingowej zgodnie z brandbookami marek

Analiza wyników działań i optymalizacja strategii

Współpraca z zespołem marketingowym i innymi działami firmy

Prowadzenie kampanii content marketingowych

Tworzenie kalendarza contentowego

Monitorowanie trendów i dostosowywanie strategii do zmieniających się potrzeb rynku

Wdrażanie narzędzi do automatyzacji działań marketingowych

Tworzenie raportów i analiza danych

Optymalizacja treści pod SEO i SEM

CO OFERUJEMY:

Pracę w dynamicznym zespole przy nowoczesnym produkcie e-commerce dla restauracji

Pracę w modelu hybrydowym

Happinessowe niespodzianki

Współpracę w klimatycznym biurze w Kamienicy Pod Gigantami (Plac Trzech Krzyży) z własnym tarasem

Pakiet benefitów

Premie za realizację celów festiwalowych

Jeśli podzielasz nasze wartości - czekamy właśnie na Ciebie! :)

Kochamy jedzenie i towarzyskość. Mamy obsesję na punkcie restauracji.

1. Siejemy radość - przy restauracyjnych stołach i w naszym biurze

2. Cenimy wolność - działamy elastycznie i ufamy sobie nawzajem

3. Jesteśmy pracowici - nasz sukces wynika z efektywnego zaangażowania

4. Bierzemy odpowiedzialność - za swoje projekty, ich jakość i terminowość

5. Działamy odważnie - możemy tyle, po ile sięgniemy

6. Dbamy o dobre relacje - doskonalimy atmosferę między sobą i z Partnerami

7. Rozwijamy się - każdego dnia stajemy się lepsi w tym, co robimy

8. Szanujemy jedzenie - systemowo wspieramy niemarnowanie żywności

Submit Your Application

You have successfully applied
  • You have errors in applying