Marketing

Relations&Partnerships Specialist

Warsaw
Work Type: Full Time
Kim jesteśmy?
Restaurant Club zajmuje się organizacją najpopularniejszych w Polsce festiwali kulinarnych oraz jest największą platformą e-commerce dla rezerwacji restauracyjnych w kraju. Do tej pory zorganizowała Restaurant Week, Fine Dining Week, World Class Cocktail Festival oraz kilka mniejszych, niecyklicznych wydarzeń. W Festiwalach organizowanych przez spółkę wzięło już udział ponad 1 100 000 Gości oraz ponad 2000 Restauracji i Cocktailbar’ów.
Restaurant Club jest rozwinięciem konceptu doświadczeń restauracyjnych, oferującym klientom możliwość rezerwacji stolików oraz kupowania doświadczeń przez serwis online oraz aplikację mobilną.

Jeśli chcesz:
  • współpracować z największymi markami FMCG i nie tylko w Polsce
  • dbać o lokalną promocję największego Festiwalu restauracyjnego na Świecie
  • nawiązywać długofalowe relacje oparte na zasadzie win-win
  • zmieniać i kreować zachowania konsumenckie najbardziej dynamicznego sektora usług

ta oferta jest dla Ciebie!

Miejsce pracy: Warszawa (hybrydowo)
Stanowisko: Relations&Partnerships Specialist

OBOWIĄZKI:

  • Promowanie Festiwali i działań Clubu w Warszawie
  • Wsparcie działań ukierunkowanych na pozyskiwanie lokalnych warszawskich Partnerów Festiwalu
  • Wstawianie informacji o Festiwalach na portale z wydarzeniami lokalnymi
  • Rozwijanie długofalowych relacji z lokalnymi Ambasadorami Festiwalu (Influencerzy, Gwiazdy, Media)
  • Wsparcie w pozyskiwaniu i umawianiu nowych Ambasadorów
  • Pozyskiwanie Partnerów do Paczki Ambasadorskiej i Plebiscytu Gości
  • Wsparcie Commercial Director w codziennych działaniach (również proste, czasochłonne zadania)
  • Tworzenie prezentacji i ofert zgodnych z potrzebami Partnerów i standardami RC
  • Wsparcie Commercial Director w wypełnianiu świadczeń dla Partnerów
  • Raportowanie i kompletowanie materiałów do raportów dla Partnerów
  • Tworzenie graficznych zestawień i raportów
  • Współpraca z zespołem Restauracyjnym i Biurem Obsługi
  • Dbanie o dobre imię firmy i godne jej reprezentowanie na zewnątrz
  • Wykonywanie zadań zgodnie z przyjętymi standardami pracy oraz harmonogramami

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Min. 2-letniego doświadczenia na stanowiskach o podobnym zakresie obowiązków (najlepiej w agencjach marketingowych)
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów - śmiałości w prowadzeniu rozmów
  • Zaangażowania i umiejętności rozwoju oraz pogłębiania współpracy
  • Profesjonalnej organizacji obowiązków
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Optymizmu i dbania o dobrą atmosferę współpracy
  • Nastawienia na szukanie rozwiązań
  • Umiejętności pracy pod presją czasu i wyznaczania priorytetów
  • Umiejętności zwięzłego i jasnego przedstawienia danych
  • Mile widziane: znajomość i rozumienie branży e-commerce jak i sceny restauracyjnej oraz branży HORECA

CO OFERUJEMY:

  • Pracę w dynamicznym zespole przy nowoczesnym produkcie e-commerce
  • Elastyczne godziny pracy i pracę w modelu hybrydowym
  • Współpracę na dowolnej formie umowy
  • Koleżeńską atmosferę i happinessowe niespodzianki
  • Pracę w klimatycznym biurze w Kamienicy Pod Gigantami (Plac Trzech Krzyży) z własnym tarasem
  • Fitness club wraz z jogą w Hotelu Sheraton lub kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed

Jeśli podzielasz nasze wartości - czekamy właśnie na Ciebie! :)

Kochamy jedzenie i towarzyskość. Mamy obsesję na punkcie restauracji.

1. Siejemy radość - przy restauracyjnych stołach i w naszym biurze
2. Cenimy wolność - nasza pasja daje nam równowagę
3. Jesteśmy pracowici - nasz sukces wynika z efektywnego zaangażowania
4. Bierzemy odpowiedzialność - za swoje projekty, ich jakość i terminowość
5. Działamy odważnie - możemy tyle, po ile sięgniemy
6. Dbamy o dobre relacje - doskonalimy atmosferę między sobą i z partnerami
7. Rozwijamy się - każdego dnia stajemy się lepsi w tym, co robimy
8. Szanujemy jedzenie - systemowo wspieramy niemarnowanie w Restauracjach

Submit Your Application

You have successfully applied
  • You have errors in applying